December 5, 2022

Посол Алі Шаріф Ахмед: стабільність Сомалі продовжує зміцнюватися за підтримки США

Ali Sharif Ahmed
Ali Sharif Ahmed
Click below and listen to this article

Алі Шаріф Ахмед є послом Сомалі в США з вересня 2019 року. До свого призначення посол Ахмед обіймав посаду посла Сомалі в Ефіопії та Франції. Він також був представником Сомалі в Африканському союзі та UNECA.

Протягом десятиліть Сомалі була розорена загальнонаціональною війною, оскільки вона намагалася створити сильний федеральний уряд, і тероризм розгулювався.

Однак посол Алі Шаріф Ахмед, здається, оптимістично налаштований на відновлення після багаторічних руйнувань і будівництво до кращого майбутнього в Сомалі. «Сомалі стійка, і прихильність її народу до відновлення своєї батьківщини і збереження її територіальної цілісності безмежна», - сказав посол.

Він також заявив, що підтримка з боку ключових союзників є основоположною складовою досягнення Сомалі прогресу, заявивши: «Стабільність нашої нації продовжує зміцнюватися за підтримки міжнародного співтовариства та уряду Сполучених Штатів».

Посол Алі Шаріф також обіймав додаткові посади, такі як старший радник з питань політики в Офісі Президента та заступник голови міністра закордонних справ. До того, як він вступив у державний сектор, Алі Шаріф Ахмед був керівником бізнесу, підприємцем та консультантом.

Він має ступінь бакалавра в галузі досліджень миру та конфліктів Лондонського метрополітенського університету та ступінь магістра в галузі геополітики та грандіозної стратегії в Університеті Сассекса.

У Сомалі, яка є однією з найзбідніших, небезпечних та корумпованих країн світу, належить зробити багато роботи.

У 2021 році 5,6 мільйона людей в Сомалі були небезпечними в їжі, а 2,8 мільйона людей не задовольняли свої щоденні потреби в їжі. Поєднання насильницького конфлікту, пандемії covid-19 та найгіршої посухи в країні за останні десятиліття залишили мільйони людей потребують допомоги.

За індексом сприйняття корупції 2021 року Transparency International назвала Сомалі другим найбільш корумпованим урядом у світі. За індексом свободи Freedom House 2022 року Сомалі отримала лише 7 із 100 загальних балів свободи.

Уряд Сомалі став відомий як репресивний, корумпований, суворий і недемократичний.

Конфлікт охопив Сомалі десятиліттями, оскільки невпевненість була всеохоплюючою проблемою. У 2021 році Сомалі посіла третє місце у списку країн Vision of Humanity, які найбільше постраждали від тероризму. Цілі райони країни контролюються джихадистським екстремістським угрупованням «Аль-Шаба».

Відносини між Сомалі та Сполученими Штатами можуть бути неймовірно вражаючими, оскільки Сомалі стикається з боротьбою ідей між демократією та гнобленням, а також між правами людини та хаосом.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?